Menu

Zabezpiecz się finansowo na przyszłość

Nigdy tak naprawdę nie możesz mieć pewności, kiedy przyda ci się jakaś poważniejsza kwota na jakiekolwiek niespodziewane wydatki, takie jak choroba, konieczny daleki, dla przykładu zagraniczny, wyjazd, rehabilitację czy konieczność kupienia nowego samochodu czy sprzętu AGD. Doskonale również wszyscy wiemy, jak wyglądają realia oraz jak ciężko czasem uzbierać kupkę pieniędzy na przysłowiową czarną godzinę. Jeśli chcemy brać pod uwagę w takich chwilach bank, nawet nasz własny, musimy liczyć się z koniecznością posiadania dobrej historii kredytowej. To rozwiązanie nie jest na szczęście jedyne.

Jeśli nie bank, to co?

Nawet w dojrzałym wieku nie każdy z nas posiada wiarygodną oraz dobrze wyglądającą dla analityków bankowych historię. Nie jest to jednak w żadnym wypadku powód do zmartwienia, ponieważ istnieją jeszcze całkiem niezłe i mnożące się jak grzyby po deszczu instytucje pozabankowe, dzięki którym możliwe jest wzięcie pożyczki na dowolny cel w wysokościach dochodzących nawet do kilku tysięcy złotych.

Dlaczego nie bank?

Niektórych wciąż może dziwić czy nawet bulwersować fakt, że oferty proponowane przez bank wcale nie są korzystne dla ich klientów i że te przedstawiane przez instytucje pozabankowe zwykle są znacznie korzystniejsze i łatwiejsze do zaciągnięcia. Praktycznie wszystko w takich przypadkach odbywa się za pomocą Internetu, a więc z pełni komfortowo oraz anonimowo, a wszystkie formalności zajmują zwykle nie więcej, niż piętnaście minut, podobnie jak uzyskanie decyzji.