Menu

Szybkie pożyczki przez Internet – mało formalności, wygodne pozyskanie pieniędzy

Większość firm pozabankowych ma w swojej ofercie obecnie pożyczki online bez bik. Obecnie jest to prawdziwy standard, do którego klienci są już przyzwyczajeni. Niewiele firm obecnie oferuje tylko produkty finansowe w swoich stacjonarnych oddziałach czy ma tylko wizyty domowe. Z jednej strony może to być spore utrudnienie dla osób starszych, które jednak z nowymi technologiami są zazwyczaj na bakier, ale z drugiej strony jest dostęp do całodobowej oferty. Wniosek o pożyczki online bez bik można złożyć w dowolnym momencie, gdy tylko mamy czas. Dzięki takiej opcji, niektórzy pożyczkodawcy są w stanie dostarczyć pieniądze do klienta w ciągu 15 minut, ponieważ rozpatrywanie wniosku i wykonywanie przelewu jest wręcz ekspresowe. Właśnie dlatego pożyczki online bez bik nazywane są szybkimi pożyczkami od ręki.

Pierwszym krokiem do uzyskania pożyczki online bez bik jest przejrzenie strony pożyczkodawcy i zapoznanie się z ofertą, jaką ma dla stałych oraz nowych klientów. Musimy wybrać odpowiednią kwotę, a także okres kredytowania. Składając wniosek koniecznie trzeba podać wszystkie swoje podstawowe dane, takie jak numer telefonu, e-mail, imię i nazwisko, adres zamieszkania. Po uzupełnieniu wszystkich rubryk można przesłać wniosek do firmy pożyczkowej. Teraz pozostaje jedynie czekać na rozpatrzenie wniosku i weryfikację tożsamości. Zwykle odbywa się to przez mikroprzelew lub specjalną aplikację stworzoną przez firmy pożyczkowe. Po zakończeniu całej procedury pozostaje nam tylko oczekiwać na pieniądze z pożyczki online bez bik. Zwykle wnioski nie są odrzucane, dlatego praktycznie w 99% mamy szansę na pozyskanie pieniędzy, których potrzebujemy.

Pożyczki bez zaświadczeń

Większość firm pożyczkowych udziela pożyczki online bez bik na dowód osobisty. Tylko tyle wystarczy, aby pozyskać pieniądze, których potrzebujemy. Nie musimy prosić zakładu pracy o zaświadczenie o zarobkach ani obliczać swojej zdolności kredytowej. Firmie pozabankowej w zupełności wystarczy nasz dowód osobisty, aby udzielić nam zobowiązania finansowego. Ciekawe jest to, że pożyczki online bez bik mogą uzyskać także osoby zadłużone. Dla nich chwilówki są szansą na pozyskanie pieniędzy na podreperowanie złej sytuacji finansowej. Dzięki temu, że mogą skorzystać z takiego wsparcia, są w stanie spłacić naglące zobowiązania. Parabanki udzielają pożyczek osobom zadłużonym głównie dlatego, że nie sprawdzają historii kredytowej. Nie wiedzą więc jaka jest ich sytuacja finansowa.

Dlaczego firmy pozabankowe nie proszą o zaświadczenie o zarobkach? Przede wszystkim dlatego, że ich to nie interesuje. Zależy im jedynie na szybkim załatwieniu formalności, a także przypilnowaniu tego, aby klient w terminie oddał zobowiązanie. Wiele firm pożyczkowych wychodzi z założenia, że wiedza o tym, ile klient zarabia nie daje im gwarancji, że będą w stanie spłacić zobowiązania, dlatego po prostu o to nie pytają. Jeżeli klient nie spłaci pożyczki, po prostu spotka go za to kara finansowa. Każda osoba zaciągająca pożyczki online bez bik jest dorosła, dlatego jest w stanie rozsądnie ocenić swoje szanse na terminową spłatę. Firmy pożyczkowe nie żerują na naiwności, ponieważ nie udzielają pożyczek osobom niepełnoletnim, a jedynie tym, które ukończyły 18 rok życia. Takie osoby powinny być już odpowiedzialne, przynajmniej z definicji.