Menu

Pożyczka bez opłat?

Chociaż może nam się to wydawać dziwne i nieprawdopodobne, to jednak warto wiedzieć, że jest możliwe takie coś, jak pożyczka bez opłat. Co więcej, jeżeli dobrze poszukamy, to szybko się okaże, że jest ona proponowana nie tylko nowym klientom, ale także starzy klienci będą mogli z takiej opcji skorzystać, pod warunkiem że spełnią określone wytyczne.

Na jakich zasadach mają początkujący?

Coraz częściej firmy pożyczające pieniądze mają taką ofertę dla nowych klientów, że podczas pierwszej pożyczki, nie ponoszą oni żadnych dodatkowych opłat. Płacą po prostu tylko określoną prowizję, która jest stała dla wszystkich wartości pożyczek, a więc nie ma znaczenia, czy zaciągamy ją na 2000 zł czy na 3000 zł, nasza prowizja zawsze będzie wynosiła kilka złotych. Ale co ważne takie propozycje są także dla starszych klientów, jednak musimy wiedzieć, gdzie powinniśmy ich szukać.

Dla lojalnych też jest możliwość

Są firmy, które chcą w jakiś sposób nagrodzić swoich lojalnych klientów, którzy zaciągali już u nich kilka pożyczek. Może się okazać, że oni również będą musieli za taką pożyczkę zapłacić samą prowizję, pod warunkiem, że pożyczka nie będzie przekraczała z góry określonej kwoty, albo zostanie spłacona w ciągu wyznaczonych miesięcy. Jeżeli jesteśmy w stanie spełnić te warunki, to praktycznie możemy mieć pożyczkę, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Warto zobaczyć jak to wygląda i co mamy tutaj do wyboru. Ofert jest wiele, więc warto zobaczyć, która firma dba nie tylko o nowych, ale także o starych klientów.